HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

  2021 yılında Sakarya'da kurulan şirketimiz alanında uzman tedarikçi ağıyla hizmet vermeye başlamıştır. Tim Mekatronik, işletmenizin ihtiyaçlarını ortalama 16 yıllık bilgi birikimi ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirmektedir.

  Proje tasarımlarından, maksimum kullanım ömrüne kadar geçen sürede; en iyi fiyat performans hedefiyle, kaliteden ödün vermeden, son kullanıcıyı kurulumda, kullanımda ve gelecek yatırımlarda koruyarak eksiksiz ve doğru çözümler üretmek temel prensibimizdir.  Zamanın değerli olduğunu biliyoruz. 

VİZYONUMUZ

Kuruluş amacımız teknolojinin gereklerini yerine getirerek; küresel pazarda paydaşları için yarattığı değerler ile sürdürülebilir büyümesini koruyan, rekabet gücü ile tercih edilen, güven duyulan, çevreye ve insana duyarlı bir teknoloji firması olmak.

MİSYONUMUZ

Makine, Robot teknolojileri ve sistem entegrasyonları alanında; Yurt içi ve dışındaki müşterilerine katma değeri yüksek, yenilikçi ve güvenilir ürün ve çözümler sunmak ve Türkiye’nin teknolojik alanda dışa bağımlılığını azaltıp, küresel hedeflerine marka bilinirliğini artırarak ulaşan, halkına gurur veren bir teknoloji şirketi olmak.